O nás

V condu sa zameriavame primárne na poskytovanie biznis mentoringu. Špecializujeme sa na pomoc malým a stredným podnikom s rastom a riadením ich cashflow a ziskovosti. V posledných 3 rokoch sme poskytli naše služby viac ako 80 individuálnym klientom. 

Spoločnosť založil jednotlivec, ktorý hľadal mentora pre svoj vlastný podnikateľský nápad. Počas mentorského procesu však zakladateľ zistil, že už dobre rozumie rôznym aspektom vedenia podniku a že mentor si nebol vždy istý najlepším postupom. Tieto skúsenosti vytvorili základ pre vytvorenie spoločnosti condu, ktorá sa zameriava na poskytovanie kvalitného biznis mentoringu a poradenstva majiteľom podnikov.

S viac ako 14-ročnými skúsenosťami tím condu úzko spolupracuje s klientmi, aby identifikoval oblasti na zlepšenie a pomohol im dosiahnuť ich ciele. Poskytujeme celý rad služieb vrátane obchodného plánovania, finančného riadenia, prevádzkovej stratégie a ďalších. Bez ohľadu na to, v akej fáze rozvoja svojho podnikania sa klient nachádza, v condu sme pripravení poskytnúť našim klientom podporu a poradenstvo, ktoré potrebujú na dosiahnutie rastu.

Náš tím

Spoznaj našich profesionálov

condu Pavol Duchoň
Pavol Duchoň
Biznis mentor, CFO
condu Veronika Duchoň
Veronika Duchoň
CFO
condu Dominika Slabecius
Dominika Slabecius
Virtuálna asistentka

Chcem sa odborne poradiť

Vynaložíme maximálne úsilie, aby sme identifikovali váš problém a navrhli efektívne riešenie.